HAKKIMIZDA

MAKİ FİLO

AKRO GRUBU çatısı altında yer alan Maki Taşımacılık, filo kiralama sektöründe sahip olduğu tecrübenin ışığında, kurum ve kuruluşların uzun dönem araç ihtiyaçlarına çözüm üretmek için kurulmuştur.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile geniş bir yelpazede sunduğu uzun dönem filo kiralama hizmeti ile iş ortaklarının standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Maki Filo, Türkiye genelinde iş ortaklarının ihtiyaçlarına göre hizmet standardını özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla ön plana çıkma prensibini benimsemesi ile öncelikli tercih sebebi olmaktadır.

İş ortakları için marka ve model seçimlerinde sağladığı esneklik ile bütçelerine uygun doğru araç seçimi yapmalarını sağlamaktadır.

Alanında sahip olduğu tecrübe ile iş ortaklarının maliyet tasarrufuna ve nihayetinde filolarını optimize etmelerine yardımcı olan bir ortaklık anlayışıyla uzun soluklu iş birliklerine imza atmaktadır.

Sınıfındaki en iyi model araçlar, uygun motor hacmi, araç değişim/km güncelleme opsiyonu, daha katı ve etkili yakıt/bakım yönetimi ve online kontrol sistemi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına fayda ve tasarruf dengesini koruyarak gelişmiş bir hizmet sunmaktadır.

Maki Filo Kurumunuzun uzun dönem filo kiralama ihtiyacını hızlı, güvenilir ve etkin bir yönetim sistemiyle yapabilmeniz için her zaman yanınızda.

Vizyon

Maki Filo attığı her adımda kaliteli hizmette sürdürülebilirliğe ve kendini geliştirmeye odaklanır. Sektör lideri olan ve/veya olmayı hedeflemiş partnerleri için mutlak başarıya giden yolu en basit hale getirmeyi amaçlar. Amacı, kiraladığı araçlar kapsamında iş ortaklarının kiralama süresi bitene kadar 7/24 kusursuz bir hizmeti sunmaktır. Çalıştığı firmaların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hedefi her zaman daha iyisini sunmak olan Maki Filo’nun, inovatif büyüme ve kalitesinden ödün vermeden ilerleme en önceliklikli amaçlarıdır. 

misyon

Kurumsal araç kiralama sektörünün yurtiçi ve yurtdışında öncü firmalarından biri olarak sorumluluğun bilinciyle hareket eden Maki Filo, dev araç filosu ve alanında köklü tecrübeye sahip uzman kadrosu ile dürüst, problem çözücü ve güler yüzlü hizmet anlayışı için tüm gayreti ile çalışılmaktadır. Her zaman doğru ve firmaların bütçe politikalarına uygun çözümleriyle iş ortaklarını uzun vadeli başarıya taşıma yolunda güvenilir bir partnerdir. 

referanslarımız